Opinie i rekomendacje

Zobacz, co piszą o nas Klienci

Od początku istnienia Centrum NEURON głównym naszym celem było świadczenie etycznych usług psychologicznych na najwyższym poziomie. Duży nacisk kładziemy na wysoką jakość obsługi i zadowolenie z naszych usług. Dużą radość oraz dodatkową motywację do pracy daje nam potwierdzenie naszych założeń w postaci pozytywnych opinii za co bardzo dziękujemy.

5*! Pani Psycholog jest przemiłą, pogodną osobą, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdego „Klienta”. Poza uroczą osobą Pani Psycholog dodatkowym plusem, który zdecydowanie wyróżnia to miejsce od konkurencji jest design Centrum. Nie wchodzimy do szarych ścian, a do żywego, nowo zaprojektowanego otoczenia, w którym – myślę, że to zasługuje na wielkie uznanie – możemy się spokojnie rozluźnić i skupić na swoim badaniu. Nie odczuwamy dyskomfortu, a wręcz przeciwnie klimat, który panuje na miejscu świadczy o wysokiej jakości tego miejsca. W takiej atmosferze badania idą bardzo sprawnie, więc czego można chcieć więcej? 🙂

Agata

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Szybkie i przejrzyste badania. Pełny profesjonalizm i miejsce godne polecenia. Pozdrawiam Serdecznie

Jan

Bardzo sympatyczna Pani 🙂

Marcin

Rewelacja! Żałuję, żę nie ma 6 gwiazdek. Bardzo sympatycznie, pełna profesjonalka. Nie spodziewałem sie, że wyjdę tak zadowolony z tego typu testów. Szok! Polecam!!!

Marek

Swietne miejsce na zrobienie testow. Szybko, profesjonalnie, fajna obsluga i bez dlugich kolejek!

Jan

Jest naprawde milo czuje sie ze jest sie w dobrych rekach, do tego dodac nowy i profesjonalny sprzet ja oceniam na5+

Piotr

Bylem wczoraj na badaniach i potwierdzam opinie poprzednikow. Badanie przeprowadzone fachowo, bez pospiechu i z szacunkiem do osoby badanej. Moje badanie trwalo godzine, z czego pol godziny poswiecilismy na omowienie wynikow oraz rozmowe. Serdecznie pozdrawiam urocza pania, ktora przeprowadzila badanie.

Szymon

Termin następnego dnia i w super miłej atmosferze! Więcej takich miejsc! Bardzo polecam!

Tomasz

Badanie szybkie i bardzo miłe. Pierwszy raz wyszedłem z uśmiechem z psychotestów. Nie często piszę jakieś opinie, ale na prawdę musiałem się podzielić moim zadowoleniem z pani psycholog.

Klient anonimowy

Zdecydowanie polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa

Marcin

Pełen profesionalizm, bez kolejek, bez ukrytych kosztow bardzo miłe i rzetelne podejscie do Klienta polecam w 100% !

Paweł

Masz pytanie? Chcesz się umówić na wizytę? Zadzwoń lub napisz e-mail!
Zadzwoń teraz