O nas

Centrum badań psychologicznych NEURON

Centrum Badań Psychologicznych NEURON zajmuje się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem dotyczącym predyspozycji psychologicznych niezbędnych do wykonywania różnego typu działalności i zawodów. Neuron posiada trzy pracownie: w Bielsku – Białej przy ulicy Oświęcimskiej 39 (2 piętro), w Czechowicach – Dziedzicach przy ulicy Legionów 46 oraz w Brzeszczach przy ul. Piłsudskiego 6.

Centrum Badań Psychologicznych NEURON jest pierwszą i jedyną pracownią, w której można wykonać badania psychotechniczne w Czechowicach-Dziedzicach. Oddział w Czechowicach powstał z myślą o tych, którzy dotychczas musieli jeździć do okolicznych miejscowości, aby móc wykonać badania psychologiczne. Dzięki nam mogą oszczędzić swój cenny czas i pieniądze i w miłej atmosferze wykonać psychotesty.

Głównymi założeniami Neuronu jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz dostosowywanie godzin badania do indywidualnych potrzeb klienta. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykorzystując nowoczesną aparaturę oraz technologie pozwalające na szybkie przetwarzanie wyników badania, a tym samym skrócenie czasu jego trwania. Termin badania można ustalić z dnia na dzień lub nawet tego samego dnia. Usatysfakcjonowany i dobrze obsłużony klient to dla nas największa wartość.

Zadzwoń, umów się na badanie i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Centrum Neuron - nasz zespół

Sebastian Pyka

Sebastian Pyka

psycholog transportu

Absolwent Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Transportu na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz Zarządzania Sferą Usług Medycznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Miłośnik marketingu i zarządzania oraz wdrażania usprawnień oraz nowych rozwiązań. Ceni sobie współpracę z ludźmi oraz możliwość realizowania się w obszarze pracy managera.

Katarzyna Ledwożyw

Katarzyna Ledwożyw

psycholog transportu

Absolwentka Psychologii Stosowanej oraz studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawód psychologa jest jej pracą i pasją, dzięki czemu z przyjemnością oddaje się temu, co robi. Znana z empatycznego podejścia do badanych oraz wyjątkowej wyrozumiałości.

Pracownia

W naszej pracowni badania są wykonywane przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów oraz testów psychologicznych rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, co umożliwia obiektywną i rzetelną ocenę predyspozycji motorycznych, psychologicznych i intelektualnych badanych.

W pracowni znajduje się sala do badań aparaturowych, zaopatrzona w ciemnię kabinową, aparat krzyżowy, stereometr, wirometr, miernik czasu reakcji oraz osobna sala do badań zbiorowych, w której są przeprowadzane testy psychologiczne.

Zadzwoń teraz